Par mums
Zemnieku saimniecība "Celmi" dibināta 1992. gadā, kad to īpašnieki arī sāka nodarboties ar piensaimniecību un mājas siera ražošanu. Z/s “Celmi” mājas sierus ir iecienījuši ne tikai Zemgales novadnieki, bet no 1998. gada tos pazīst un novērtē arī rīdzinieki.
Mājas sieri vienmēr ir svaigi, jo tiek izgatavoti katru dienu un to izgatavošanā izmanto tikai saimniecībai piederošo gotiņu pienu. Kā zināms, mājās siers un siers kopumā ir produkts, kura garša galvenokārt atkarīga no piena kvalitātes un šī saimniecība rūpīgi uzrauga piena kvalitāti, veicot nepieciešamās piena kvalitātes pārbaudes.

Mājas siers, ko ražo Z/s Celmi ir svaigais siers, pagatavots izmantojot lauku pienu, kas ir bagāts ar olbaltumvielām. Lauku piens tiek iegūts no saimniecība esošajam gotiņām. Rūpīgā mājas siera izstrādes procesā, tiek pievienotas katram mājas sieram raksturīgās piedevas (sāļās, saldās vai pikantās), lai papildinātu tā uzturvērtību un izveidotu neatkārtojamu garšas buķeti, ikviena siera cienītājam. Tik plašu mājas sieru klāstu kā piedāvā Z/s Celmi, nepiedāvā neviens cits ražotājs, tieši tāpēc tie ir pieprasīti lauku labumu.

Siera uzturvērtībā, garšu buķetes un kvalitāte no klientu puses tiek augstu vērtētas, kas ir viena no lielākajam atzinībām, lai saviem klientiem piedāvātu aizvien jaunus sieru veidus, kas ir lielisks pamatēdiens ikdienā sviestmaižu pagatavošanai, sakņu vai gaļas sautējumos, zupās un dažādos sāļajos un saldajos salātos. Tāpat šie mājas sieri ir gards papildinājums Jūsu svētku, svinību galdam, sāļajās siera platēs ar dārzeņiem un gaļas izstrādājumiem, kūpinājumiem, žāvējumiem vai saldajās siera platēs ar augļiem.