Mājas sieru veidi
Mājas siers, ko ražo Z/s Celmi ir svaigais siers, pagatavots izmantojot lauku pienu, kas ir bagāts ar olbaltumvielām. Lauku piens tiek iegūts no saimniecībai piederošājām gotiņām. Rūpīgā mājas siera izstrādes procesā, tiek pievienotas katram mājas sieram raksturīgās piedevas (sāļās, saldās vai pikantās), lai papildinātu tā uzturvērtību un izveidotu neatkārtojamu garšas buķeti, ikviena siera cienītājam.

Tik plašu mājas sieru klāstu kā piedāvā Z/s Celmi, nepiedāvā neviens cits ražotājs, tieši tāpēc tie ir pieprasīti lauku labumu. Siera uzturvērtībā, garšu buķetes un kvalitāte no klientu puses tiek augstu vērtētas, kas ir viena no lielākajam atzinībām, lai saviem klientiem piedāvātu aizvien jaunus sieru veidus, kas ir lielisks pamatēdiens ikdienā sviestmaižu pagatavošanai, sakņu vai gaļas sautējumos, zupās un dažādos sāļajos un saldajos salātos.
Tāpat šie mājas sieri ir gards papildinājums Jūsu svētku, svinību galdam, sāļajās siera platēs ar dārzeņiem un gaļas izstrādājumiem, kūpinājumiem, žāvējumiem vai saldajās siera platēs ar augļiem. Pikantos un kūpinātos mājas sierus klienti iecienījuši kā uzkodu pie alus, savukārt sāļo mājas sieru ar sēklām, olīvām atzinīgi novērtē vīna cienītāji.

Saldos mājas sierus ar žāvētiem augļiem iecienījušas daiļā dzimuma pārstāves tā neatkārtojamās garšas un vērtīgo uzturvielu dēļ, kas sniedz kā garšas baudījumu, tā veicina skaistumu. Šo mājas siera izmantošana uzturā ir ļoti daudzveidīga – sākot no papildinājuma vai garšas uzlabošanas pie dažādiem ēdieniem un siera platēm līdz saldajiem ēdieniem un pat mājas siera kūkām. Mājas sieru var izmantot gan kā atsevišķu pamatēdienu, gan kā ēdiena sastāvdaļu. Tas lieliski iederas, gatavojot svaigos salātus – izmantojot gan svaigos mājas sierus ar baziliku, mozzarella maisījumu, sēkliņām, gan izmantojot kūpinātos mājas sierus piemēram, gatavojot pastas, vai gaļas mērces. Papildinot ēdienus ar mājas sieru, Jūs ēdienam piešķirsiet jaunu garšas buķeti, kuru novērtēs visa ģimene.
Z/s Celmi mājas sieru piedāvājums ir tik daudzveidīgs, lai Jūs varētu izvēlēties savu iecienītāko sieru. Katram sava garša!